Виробництво. Технологія. Якість

Наша виробнича база знаходиться в мальовничому селі Новоалександрівка, що розкинулося серед безкраїх українських степів, полів та пишних садів на значній (більше 100 км) відстані від великих міст і промислових центрів.
Наша пасіка влаштована за кочовим принципом. Для збору нектару ми обираємо найкращі місця, і на період збору нектару перевозимо вулики з бджолами туди. Ми слідкуємо, щоб у наших бджіл був доступ до найпишніших квітів, що даватимуть найкращий нектар. Графік кочів’я складаємо так, щоб погода в цій місцевості максимально сприяла роботі наших маленьких працівників. Місця для медозбору обираємо з найкращою екологією та відсутністю шкідливих чинників - веземо наших бджілок туди, де “не ловить” стільниковий зв’язок, де повітря чисте і сповнене ароматами цвіту.


Сезон збору меду починається наприкінці травня, коли акацієві гаї біліють від цвіту, наповнюючи повітря солодкими ароматами. Збір акаційного меду, одного з найцінніших видів в усьому світі, триває всього 10 днів. У цей період бджоли і пасічники працюють буквально цілодобово. Якщо погода обдаровує нас сприятливими умовами, то вміст акацієвого нектару в меді “Своя пасіка” може сягати від 20% до 50%!
Друга хвиля розквітання медоносних рослин проходить у червні. У цей період степи України розфарбовуються барвами квітів суріпиці звичайної, синяка звичайного, чебрецю, буркуну, шавлії та інших квітів. Зібраний в цей період мед має надзвичайний аромат та виражені смакові якості. Ми називаємо його різнотрав’ям.
Третя хвиля сезону настає в липні. В цей місяць поля стають жовто-гарячими від цвіту соняшника, у вирощуванні якого Україна займає перше місце в світі. Соняшниковий мед - це ексклюзив українського бджолярства. Соняшниковий мед “Своя пасіка” має високі антибактереологічні якості та надвисокий вміст глюкози (про що свідчить короткий термін кристалізації).